B32796G3166K
EPCOSEPCOS
B32796G3166K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32796G3166K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 16UF 10% 700VDC RADIAL
Datasheety: B32796G3166K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32796G3166K
Part Number B32796G3166K Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 16UF 10% 700VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 13000 pcs Datový list B32796G3166K.pdf
Napìtí - DC 700V Napìtí - AC 300V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 1.654" L x 0.787" W (42.00mm x 20.00mm) Série B32796
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména 495-4149
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 1.476" (37.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 1.555" (39.50mm)
Funkce - ESR (Equivalent Resistance Series) 3.9 mOhms
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 16µF Film Capacitor 300V 700V Polypropylene (PP), Metallized Radial
kapacitní 16µF Aplikace DC Link, DC Filtering; EMI, RFI Suppression