B32671P5823K000
EPCOSEPCOS
B32671P5823K000 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32671P5823K000
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.082UF 10% 520VDC RAD
Datasheety: B32671P5823K000.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32671P5823K000
Part Number B32671P5823K000 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.082UF 10% 520VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 257725 pcs Datový list B32671P5823K000.pdf
Napìtí - DC 520V Napìtí - AC 200V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.157" W (13.00mm x 4.00mm) Série B32671P
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména 495-4748
B32671P5823K
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.354" (9.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.082µF Film Capacitor 200V 520V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.082µF