B32669C3334K
Přehled produktu
Part Number: B32669C3334K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 250VAC AXIAL
Datasheety: B32669C3334K.pdf
  • Zpráva
Specifikace B32669C3334K
Part Number B32669C3334K Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.33UF 10% 250VAC AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4051 pcs Datový list B32669C3334K.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC 250V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Série B32669 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Axial
Ostatní jména B32669C3334K000 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.33µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial
kapacitní 0.33µF Aplikace EMI, RFI Suppression