B32669C3105K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32669C3105K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1UF 10% 250VAC AXIAL
Datasheety: B32669C3105K.pdf
  • Zpráva
Specifikace B32669C3105K
Part Number B32669C3105K Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1UF 10% 250VAC AXIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5994 pcs Datový list B32669C3105K.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC 250V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.354" Dia x 1.260" L (9.00mm x 32.00mm) Série B32669
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Axial Ostatní jména B32669C3105K000
Provozní teplota -40°C ~ 85°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 1µF Film Capacitor 250V Polypropylene (PP), Metallized Axial kapacitní 1µF