B32641B6473K
EPCOSEPCOS
EPCOS
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32641B6473K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD
Datasheety: B32641B6473K.pdf
  • Zpráva
Specifikace B32641B6473K
Part Number B32641B6473K Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.047UF 10% 630VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4825 pcs Datový list B32641B6473K.pdf
Napìtí - DC 630V Napìtí - AC 400V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.512" L x 0.315" W (13.00mm x 8.00mm) Série B32641B
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména 495-7177
B32641B6473K000
Provozní teplota -55°C ~ 100°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.394" (10.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.689" (17.50mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 0.047µF Film Capacitor 400V 630V Polypropylene (PP), Metallized Radial kapacitní 0.047µF