B32529C6473K
EPCOSEPCOS
B32529C6473K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32529C6473K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD
Datasheety: B32529C6473K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
4000 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32529C6473K
Part Number B32529C6473K Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.047UF 10% 400VDC RAD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 390458 pcs Datový list B32529C6473K.pdf
Napìtí - DC 400V Napìtí - AC 200V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Série B32529 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial
Ostatní jména B32529C6473K000 Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailní popis 0.047µF Film Capacitor 200V 400V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 0.047µF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression