B32529C0104M289
EPCOSEPCOS
B32529C0104M289 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32529C0104M289
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.1UF 20% 63VDC RADIAL
Datasheety: B32529C0104M289.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
12800 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32529C0104M289
Part Number B32529C0104M289 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.1UF 20% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1140432 pcs Datový list B32529C0104M289.pdf
Napìtí - DC 63V Napìtí - AC 40V
Tolerance ±20% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.287" L x 0.098" W (7.30mm x 2.50mm) Série B32529
hodnocení - Obal Tape & Box (TB)
Paket / krabice Radial Ostatní jména B32529C 104M289
B32529C104M289
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailní popis 0.1µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 0.1µF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression