B32529C0102K189
EPCOSEPCOS
B32529C0102K189 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32529C0102K189
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 1000PF 10% 63VDC RADIAL
Datasheety: B32529C0102K189.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
2800 pcs
5600 pcs
  • Zpráva
Specifikace B32529C0102K189
Part Number B32529C0102K189 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 1000PF 10% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1495869 pcs Datový list B32529C0102K189.pdf
Napìtí - DC 63V Napìtí - AC 40V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.283" L x 0.098" W (7.20mm x 2.50mm) Série B32529
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Radial Ostatní jména 495-5042-2
B32529C 102K189
B32529C102K189
B32529C102K189-ND
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 14 Weeks
Rozestup vývodù 0.197" (5.00mm) Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.256" (6.50mm) Funkce -
dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Detailní popis 1000pF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial
kapacitní 1000pF Aplikace Automotive; EMI, RFI Suppression