B32520C334K
EPCOSEPCOS
B32520C334K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: B32520C334K
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL
Datasheety: B32520C334K.pdf
  • Zpráva
Specifikace B32520C334K
Part Number B32520C334K Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.33UF 10% 63VDC RADIAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5426 pcs Datový list B32520C334K.pdf
Napìtí - DC 63V Napìtí - AC 40V
Tolerance ±10% Ukončení PC Pins
Velikost / Rozměry 0.394" L x 0.098" W (10.00mm x 2.50mm) Série B32520
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial Ostatní jména B32520C 334K
B32520C0334K000
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Through Hole
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 0.295" (7.50mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 0.276" (7.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked
Detailní popis 0.33µF Film Capacitor 40V 63V Polyester, Polyethylene Terephthalate (PET), Metallized - Stacked Radial kapacitní 0.33µF