B25834U7684K11
Přehled produktu
Part Number: B25834U7684K11
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 0.68UF 20% 1KVAC SCREW
Datasheety:
  • Zpráva
Specifikace B25834U7684K11
Part Number B25834U7684K11 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 0.68UF 20% 1KVAC SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4950 pcs Datový list
Napìtí - DC - Napìtí - AC 1000V (1kV)
Tolerance ±20% Ukončení Threaded, Male
Série B25834 hodnocení -
Obal Bulk Paket / krabice Radial, Can
Ostatní jména B25834U7684K 11
B25834U7684K011
Provozní teplota -25°C ~ 85°C
Typ montáže Chassis, Stud Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Rozestup vývodù - Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) - Funkce -
dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized Detailní popis 0.68µF Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can
kapacitní 0.68µF Aplikace Commutating; Damping