B25834D685K4
Přehled produktu
Part Number: B25834D685K4
Výrobce / značka: EPCOS
Popis produktu CAP FILM 6.8UF 10% 1.4KVAC SCREW
Datasheety: B25834D685K4.pdf
  • Zpráva
Specifikace B25834D685K4
Part Number B25834D685K4 Výrobce EPCOS
Popis CAP FILM 6.8UF 10% 1.4KVAC SCREW Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4915 pcs Datový list B25834D685K4.pdf
Napìtí - DC - Napìtí - AC 1400V (1.4kV)
Tolerance ±10% Ukončení Threaded, Male
Velikost / Rozměry 2.528" Dia (64.20mm) Série B25834
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice Radial, Can Ostatní jména B25834D 685K 4
B25834D0685K004
Provozní teplota -25°C ~ 85°C Typ montáže Chassis, Stud Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Rozestup vývodù 1.378" (35.00mm)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška - Sedící (Max) 6.929" (176.00mm)
Funkce - dielektrikum Materiál Polypropylene (PP), Metallized
Detailní popis 6.8µF Film Capacitor 1400V (1.4kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial, Can kapacitní 6.8µF