TL1265RGQTCLR
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TL1265RGQTCLR
Výrobce / značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V
Datasheety: 1.TL1265RGQTCLR.pdf2.TL1265RGQTCLR.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace TL1265RGQTCLR
Part Number TL1265RGQTCLR Výrobce E-Switch
Popis SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 12V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 31710 pcs Datový list 1.TL1265RGQTCLR.pdf2.TL1265RGQTCLR.pdf
styl koncovky PC Pin přepínač Travel 0.20mm
přepínač Funkce Off-Mom Série TL1265
Obal Bulk Obrys 7.00mm x 6.80mm
Provozní teplota -20°C ~ 70°C provozní síla 160gf
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
mechanické Life 500,000 Cycles Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Osvětlení napětí (nominální) 2.3 VDC Osvětlení Type, Color LED, Red/Green
Osvětlení Illuminated Funkce Clear Cap
Detailní popis Tactile Switch SPST-NO Top Actuated Through Hole Kontakt Rating @ Napětí 0.05A @ 12VDC
Obvod SPST-NO Pohon Type Round Button
Pohon Orientace Top Actuated Pohon Materiál -
Délka pohonu, pravý úhel - Pohon Výška mimo PCB, Vertikální 12.60mm