L16PLT10BWHT
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: L16PLT10BWHT
Výrobce / značka: E-Switch
Popis produktu INCAND PANEL INDICATOR 14V
Datasheety: L16PLT10BWHT.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace L16PLT10BWHT
Part Number L16PLT10BWHT Výrobce E-Switch
Popis INCAND PANEL INDICATOR 14V Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16336 pcs Datový list L16PLT10BWHT.pdf
Vlnová délka - Peak - Napětí 14V
Úhel pohledu - Typ Incandescent
styl koncovky - Série L16
hodnocení AC/DC Tvar výřezu panelu Round
Panelového výřezu Rozměry 0.63" (16.00mm) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Millicandela Rating - Výrobní standardní doba výroby 9 Weeks
Průhlednost objektivu Diffused Styl Objektiv / Velikost Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm
objektiv Color White Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Barva lampy - Ochrana proti vniknutí -
Funkce - Detailní popis Incandescent Panel Indicator Diffused 14V 80mA Rectangle with Flat Top, 24.00mm x 18.00mm
Aktuální 80mA