5501WHTO
E-SwitchE-Switch
E-Switch
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 5501WHTO
Výrobce / značka: E-Switch
Popis produktu SWITCH CAP WHITE
Datasheety: 1.5501WHTO.pdf2.5501WHTO.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace 5501WHTO
Part Number 5501WHTO Výrobce E-Switch
Popis SWITCH CAP WHITE Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 206839 pcs Datový list 1.5501WHTO.pdf2.5501WHTO.pdf
Série * Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 10 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Detailní popis Switch Cap
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
5501REDO
5501REDO
Výrobci: E-Switch
Popis: SWITCH CAP RED
Na skladě: 203609 pcs
Stažení: 5501REDO.pdf
RFQ
5501UE 008U1000
5501UE 008U1000
Výrobci: Belden
Popis: CBL 3COND 22AWG PP FRPVC
Na skladě: 407 pcs
Stažení: 5501UE 008U1000.pdf
RFQ
5502
Výrobci: Johanson Manufacturing
Popis: CAP TRIMMER 1-20PF 250V SMD
Na skladě: 3710 pcs
Stažení: 5502.pdf
5501REDOO
5501REDOO
Výrobci: E-Switch
Popis: SWITCH CAP RED
Stažení: 5501REDOO.pdf
5501YELOO
5501YELOO
Popis: SWITCH CAP YELLOW
Stažení: 5501YELOO.pdf
5501YELO
5501YELO
Popis: SWITCH CAP YELLOW
Stažení: 5501YELO.pdf
5501YELX
5501YELX
Stažení: 5501YELX.pdf
5501UH 0081000
5501UH 0081000
Výrobci: Belden
Popis: CBL 3COND 22AWG PO FRPVC
Na skladě: 402 pcs
Stažení:
5501REDX
5501REDX
Stažení: 5501REDX.pdf
5501UE 0081000
5501UE 0081000
Na skladě: 464 pcs
Stažení: 5501UE 0081000.pdf
5501WHTOO
5501WHTOO
Popis: SWITCH CAP WHITE
Stažení: 5501WHTOO.pdf
5501WHTX
5501WHTX
Popis: SWITCH CAP WHITE
Stažení: 5501WHTX.pdf
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety