PBPC1002
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PBPC1002 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PBPC1002
Výrobce / značka: Diodes Incorporated
Popis produktu RECT BRIDGE 10A 100V PBPC8
Datasheety: PBPC1002.pdf
  • Zpráva
Specifikace PBPC1002
Part Number PBPC1002 Výrobce Diodes Incorporated
Popis RECT BRIDGE 10A 100V PBPC8 Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 4656 pcs Datový list PBPC1002.pdf
Napětí - Peak Reverse (Max) 100V Napětí - Forward (VF) (Max) @-li 1.1V @ 5A
Technika Standard Dodavatel zařízení Package PBPC-8
Série - Obal Bulk
Paket / krabice 4-Square, PBPC-8 Provozní teplota -65°C ~ 125°C (TJ)
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Diode Type Single Phase
Detailní popis Bridge Rectifier Single Phase Standard 100V Through Hole PBPC-8 Proud - zpìtný únikový @ Vr 10µA @ 100V
Proud - Průměrná Rektifikova (Io) 8A