PB7500004
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
PB7500004 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PB7500004
Výrobce / značka: Diodes Incorporated
Popis produktu OSCILLATOR XO 75.000MHZ PECL SMD
Datasheety: PB7500004.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PB7500004
Part Number PB7500004 Výrobce Diodes Incorporated
Popis OSCILLATOR XO 75.000MHZ PECL SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 16107 pcs Datový list PB7500004.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ XO (Standard)
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série SaRonix-eCera™ PB
hodnocení - Obal Bulk
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup PECL
Provozní teplota -20°C ~ 70°C Typ montáže Surface Mount
Výška - Sedící (Max) 0.079" (2.00mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±50ppm Frekvence 75MHz
Detailní popis 75MHz XO (Standard) PECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 88mA