FRETHE025
Diodes IncorporatedDiodes Incorporated
FRETHE025 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: FRETHE025
Výrobce / značka: Diodes Incorporated
Popis produktu OSC VCXO 25.000MHZ CMOS SMD
Datasheety: FRETHE025.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1000 pcs
  • Zpráva
Specifikace FRETHE025
Part Number FRETHE025 Výrobce Diodes Incorporated
Popis OSC VCXO 25.000MHZ CMOS SMD Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 51453 pcs Datový list FRETHE025.pdf
Napětí - Supply 3.3V Typ VCXO
Velikost / Rozměry 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Série SaRonix-eCera™ FR
hodnocení - Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 6-SMD, No Lead Výstup CMOS
Ostatní jména FRETHE025TR Provozní teplota -20°C ~ 70°C
Typ montáže Surface Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 6 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Výška - Sedící (Max) 0.061" (1.55mm) Funkce Enable/Disable
Frekvenční stabilita ±25ppm Frekvence 25MHz
Detailní popis 25MHz VCXO CMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Proud - Supply (Max) 10mA
Proud - Supply (Vypnout) (Max) 2mA Základní rezonátor Crystal
Rozsah absolutního zatažení (APR) ±100ppm