CDS1190RGBWP
DialightDialight
Dialight
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: CDS1190RGBWP
Výrobce / značka: Dialight
Popis produktu LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL
Datasheety: CDS1190RGBWP.pdf
  • Zpráva
Specifikace CDS1190RGBWP
Part Number CDS1190RGBWP Výrobce Dialight
Popis LED LIGHT BAR RGB 36 LED OVAL Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 5105 pcs Datový list CDS1190RGBWP.pdf
Vlnová délka 627nm Red, 530nm Green, 447nm Blue Napětí - vpřed (Vf) (typ) -
Úhel pohledu 25° Typ LED Module
Teplota - Test - Velikost / Rozměry 1190.00mm L x 50.00mm W
Série CD Obal -
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Lumenů / Watt @ Current - Test -
Povrch vyzařující světlo (LES) - Typ objektivu -
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Výška 28.00mm
Flux @ proud / teplota - test - Funkce -
Detailní popis LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Module CD Red, Green, Blue (RGB) Linear Light Strip Aktuální - Test 350mA