SC02S1205A
Delta ElectronicsDelta Electronics
SC02S1205A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: SC02S1205A
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 5V 2W
Datasheety: SC02S1205A.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace SC02S1205A
Part Number SC02S1205A Výrobce Delta Electronics
Popis DC DC CONVERTER 5V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 12419 pcs Datový list SC02S1205A.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 5V Napětí - Izolace 1kV
Napětí - vstup (Min) 10.8V Napětí - vstup (Max) 13.2V
Typ Isolated Module Velikost / Rozměry 0.50" L x 0.37" W x 0.35" H (12.75mm x 9.3mm x 9mm)
Série SC02S/D Příkon (W) 2W
Obal Tube Paket / krabice 8-SMD Module, 5 Leads
Ostatní jména 941-1302 Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Surface Mount
Funkce SCP Účinnost 78%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 5V 400mA 10.8V - 13.2V Input Proud - výstup (Max) 400mA
Aplikace Medical
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
SC02S1212A
SC02S1212A
Výrobci: Delta Electronics
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Na skladě: 14095 pcs
Stažení: SC02S1212A.pdf
RFQ
SC03-12EWA
SC03-12EWA
Výrobci: Kingbright
Popis: DISPLAY 0.3" SGL 625NM RED
Na skladě: 90416 pcs
Stažení: SC03-12EWA.pdf
RFQ
SC02P-22-63S
SC02P-22-63S
Výrobci: Amphenol Industrial
Popis: CONN RCPT FMALE 12POS SOLDER CUP
Stažení: SC02P-22-63S.pdf
Výrobci: Delta Electronics
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Stažení: SC02S2412A.pdf
Popis: DC DC CONVERTER 12V 2W
Popis: DC DC CONVERTER 5V 2W
SC02P-16S-4P
SC02P-16S-4P
Výrobci: Amphenol Industrial
Popis: CONN RCPT MALE 2POS SOLDER CUP
Stažení: SC02P-16S-4P.pdf
SC02P-22-63P
SC02P-22-63P
Popis: CONN RCPT MALE 12POS SOLDER CUP
Stažení: SC02P-22-63P.pdf
SC03-12GWA
SC03-12GWA
Výrobci: Kingbright
Popis: DISPLAY 0.3" SGL 568NM GRN
Stažení: SC03-12GWA.pdf
SC03-12CGKWA
SC03-12CGKWA
Popis: DISPLAY 570NM GRN 1DIG 0.3 TH
Stažení: SC03-12CGKWA.pdf
SC02P-16S-1S
SC02P-16S-1S
Popis: CONN RCPT FMALE 7POS SOLDER CUP
Stažení: SC02P-16S-1S.pdf
Popis: DC DC CONVERTER 5V 2W
Průmyslové zprávy
Arduino zítra uspořádá konferenci covid-19
Bude otevřen „kdokoli, kdo v současné době používá zařízení kompatibilní s Arduino v rá...
Raytheon získává kontrakt Space Force OCX na výměnu sady IBM pro GPS III
Bude nahrazovat počítače IBM, které se v současné době používají pro správu konstelace GP...
500 W PSU pro námořní zatížení
Napájen jmenovitým 24V distribuovaným zdrojem (rozsah 18 až 36V) ENMA500D24 / 2 × 27-CC poskytu...
Melexis uvádí na trh snímač s efektem Hall Hall pro řízení s elektrickým posilovačem
S provozní teplotou mezi -40℃  a 160 ℃, firma říká, že zařízení kombinuje vysokou lineari...
Společnost Nasa uděluje smlouvu o komerčním nákladu pro měsíční bránu do prostoru SpaceX
Podmínky smlouvy Gateway Logistics Services budou vyžadovat, aby SpaceX dodal kritický a beztlako...
Krycí maska ​​Covid-19 3d schválená - pouze pro tiskárny MJF, dostupné soubory
Tato součást, navržená na ČVUT v Praze, jejím Ústavem informatiky, robotiky a kybernetiky (CI...
Společnost Toshiba uvádí na trh dva 80V N-kanálové výkonové mosfety