S24SP24003PDFH
Delta ElectronicsDelta Electronics
Delta Electronics
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: S24SP24003PDFH
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu 9-36VIN, 24V, 2.5A, 60W, HS
Datasheety: S24SP24003PDFH.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace S24SP24003PDFH
Part Number S24SP24003PDFH Výrobce Delta Electronics
Popis 9-36VIN, 24V, 2.5A, 60W, HS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1804 pcs Datový list S24SP24003PDFH.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 24V
Napětí - Izolace 1.5kV Napětí - vstup (Min) 9V
Napětí - vstup (Max) 36V Typ Isolated Module
Dodavatel zařízení Package - Velikost / Rozměry 2.00" L x 1.00" W x 0.69" H (50.8mm x 25.4mm x 17.5mm)
Série S24SP Příkon (W) 60W
Paket / krabice 6-DIP Module Ostatní jména 1145-1287
Provozní teplota -40°C ~ 85°C (With Derating) Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 8 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Remote On/Off, OCP, OTP, OVP, SCP, UVLO Účinnost 93%
Detailní popis Isolated Module DC DC Converter 1 Output 24V 2.5A 9V - 36V Input Proud - výstup (Max) 2.5A