PMR-4V320WDBA
Delta ElectronicsDelta Electronics
PMR-4V320WDBA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PMR-4V320WDBA
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu AC/DC CONVERTER 4.2V 320W
Datasheety: 1.PMR-4V320WDBA.pdf2.PMR-4V320WDBA.pdf3.PMR-4V320WDBA.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace PMR-4V320WDBA
Part Number PMR-4V320WDBA Výrobce Delta Electronics
Popis AC/DC CONVERTER 4.2V 320W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 1163 pcs Datový list 1.PMR-4V320WDBA.pdf2.PMR-4V320WDBA.pdf3.PMR-4V320WDBA.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 4.2V
Napětí - Izolace 3kV Napětí - Vstup 88 ~ 264 VAC
Typ Enclosed, Conformal Coated Velikost / Rozměry 8.46" L x 4.53" W x 1.18" H (215.0mm x 115.0mm x 30.0mm)
Série PMR Příkon (W) 320W
Ostatní jména 1145-1150
PMR-4V320WDBA-ND
Provozní teplota -20°C ~ 70°C (With Derating)
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Požadováno minimální zatížení -
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce Adjustable Output, Load Sharing, PFC, Universal Input Účinnost 86%
Detailní popis Enclosed, Conformal Coated AC DC Converter 1 Output 4.2V 60A 88 ~ 264 VAC Input Proud - výstup (Max) 60A