PM05S033A
Delta ElectronicsDelta Electronics
PM05S033A Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: PM05S033A
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu DC DC CONVERTER 3.3V 2W
Datasheety: PM05S033A.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Zpráva
Specifikace PM05S033A
Part Number PM05S033A Výrobce Delta Electronics
Popis DC DC CONVERTER 3.3V 2W Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20979 pcs Datový list PM05S033A.pdf
Napětí - Výstup 3 - Napětí - Výstup 2 -
Napětí - Výstup 1 3.3V Napětí - vstup (Min) 4.75V
Napětí - vstup (Max) 32V Typ Linear Regulator Replacement
Velikost / Rozměry 0.45" L x 0.30" W x 0.40" H (11.5mm x 7.6mm x 10.2mm) Série PM05S
Příkon (W) 2W Obal Tube
Paket / krabice 3-SIP Module Ostatní jména 941-1739
Provozní teplota -40°C ~ 90°C Počet výstupů 1
Typ montáže Through Hole Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 24 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
Funkce OCP, OTP, SCP Účinnost 91%
Detailní popis Linear Regulator Replacement DC DC Converter 1 Output 3.3V 500mA 4.75V - 32V Input Proud - výstup (Max) 500mA