500TDSS84
Delta ElectronicsDelta Electronics
500TDSS84 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 500TDSS84
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 480VAC 500A CHASS
Datasheety: 500TDSS84.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 60 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 60 pcs
  • Zpráva
Specifikace 500TDSS84
Part Number 500TDSS84 Výrobce Delta Electronics
Popis LINE FILTER 480VAC 500A CHASS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 60 pcs Datový list 500TDSS84.pdf
Napětí - jmenovité napětí DC - Napájecí napětí - jmenovitý proud 480V
styl koncovky Quick Connect Série TDS
Ostatní jména 1144-1390 Provozní teplota -
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnost 3µH Frekvence - Provoz 50/60Hz
Typ filtru Three Phase (Delta) Aktuální 500A