30DBCS5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
30DBCS5B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 30DBCS5B
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS
Datasheety: 1.30DBCS5B.pdf2.30DBCS5B.pdf3.30DBCS5B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
48 pcs
  • Zpráva
Specifikace 30DBCS5B
Part Number 30DBCS5B Výrobce Delta Electronics
Popis LINE FILTER 115/250VAC 30A CHASS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 3606 pcs Datový list 1.30DBCS5B.pdf2.30DBCS5B.pdf3.30DBCS5B.pdf
Napětí - jmenovité napětí DC - Napájecí napětí - jmenovitý proud 115V, 250V
styl koncovky Threaded Post (8-32) Série DB
Ostatní jména 1144-1041 Provozní teplota -25°C ~ 100°C
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnost 670µH Frekvence - Provoz 50/60Hz
Typ filtru Single Phase Aktuální 30A