12DCCG5B
Delta ElectronicsDelta Electronics
12DCCG5B Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 12DCCG5B
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Datasheety: 1.12DCCG5B.pdf2.12DCCG5B.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
18 pcs
  • Zpráva
Specifikace 12DCCG5B
Part Number 12DCCG5B Výrobce Delta Electronics
Popis LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 2908 pcs Datový list 1.12DCCG5B.pdf2.12DCCG5B.pdf
Napětí - jmenovité napětí DC - Napájecí napětí - jmenovitý proud 115V, 250V
styl koncovky Quick Connect Série DC
Ostatní jména 1144-1056 Provozní teplota -
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnost - Frekvence - Provoz 50/60Hz
Typ filtru Single Phase Aktuální 12A
Konfigurace Two Stage schválení CSA, UR, VDE
Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
12DC4
12DC4
Výrobci: 3M
Popis: CUNO DC CARTRIDGE HOUSING PART #
Na skladě: 27 pcs
Stažení:
RFQ
12DC1A25
12DC1A25
Výrobci: B+B SmartWorx, Inc.
Popis: 12VDC1000MA2.5MM POWER SUPPLY
Na skladě: 5921 pcs
Stažení: 12DC1A25.pdf
RFQ
12DPCG5B
12DPCG5B
Výrobci: Delta Electronics
Popis: LINE FILTER 115/250VAC 12A CHASS
Na skladě: 3868 pcs
Stažení: 12DPCG5B.pdf
12DC2
12DC2
Výrobci: 3M
Na skladě: 33 pcs
Stažení:
12DB-4K(LF)
12DB-4K(LF)
Výrobci: JST
Popis: CONN IDC DB 12POS 2.5MM BLK PCB
Stažení: 12DB-4K(LF).pdf
12DB-8M
12DB-8M
Výrobci: JST
Popis: CONN IDC DB 12POS 2.5MM GRN PCB