120TYT8-2
Delta ElectronicsDelta Electronics
120TYT8-2 Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 120TYT8-2
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu LINE FILTER 520VAC CHASSIS MOUNT
Datasheety: 120TYT8-2.pdf
Stav RoHs Bez olova / V souladu RoHS
Stav zásob 222 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 222 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace 120TYT8-2
Part Number 120TYT8-2 Výrobce Delta Electronics
Popis LINE FILTER 520VAC CHASSIS MOUNT Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 222 pcs Datový list 120TYT8-2.pdf
Napětí - jmenovité napětí DC - Napájecí napětí - jmenovitý proud 520V
styl koncovky Terminal Block Série TYT
Ostatní jména 1144-1366 Provozní teplota -
Typ montáže Chassis Mount Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant
indukčnost L1 - 550µH, L2 - 6µH Frekvence - Provoz 50/60Hz
Typ filtru Three Phase (Wye) Konfigurace Two Stage
schválení UR Aplikace General Purpose
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
120X10099X
120X10099X
Výrobci: Conec
Popis: CONN 96POS DIN HOOD
Na skladě: 53597 pcs
Stažení: 120X10099X.pdf
RFQ
Výrobci: Conec
Popis: CONN 96POS DIN HOOD
Na skladě: 77563 pcs
Stažení: 120X10089X.pdf
RFQ
Popis: DIN TYPE R LOCKING CLIP
120SPC060A
120SPC060A
Výrobci: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Popis: DIODE SCHOTTKY 60V 120A SPD-3A