10GENG3EM(H)
Delta ElectronicsDelta Electronics
10GENG3EM(H) Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: 10GENG3EM(H)
Výrobce / značka: Delta Electronics
Popis produktu PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC
Datasheety: 1.10GENG3EM(H).pdf2.10GENG3EM(H).pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
210 pcs
  • Zpráva
Specifikace 10GENG3EM(H)
Part Number 10GENG3EM(H) Výrobce Delta Electronics
Popis PWR ENT RCPT IEC320-C14 PANEL QC Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 20785 pcs Datový list 1.10GENG3EM(H).pdf2.10GENG3EM(H).pdf
Napětí - UL - Napětí - IEC 115/250VAC
Ukončení Quick Connect Funkce přepínače -
Série GE Tloušťka panelu 0.032" ~ 0.063" (0.81mm ~ 1.60mm)
Panelového výřezu Rozměry Rectangular - 29.50mm x 21.50mm Obal Bulk
Ostatní jména 1144-1228 Počet poloh 3
Typ montáže Panel Mount, Snap-In Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Materiál hořlavosti Rating - Výrobní standardní doba výroby 18 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Ochrana proti vniknutí -
Držák pojistky, Zásuvka - Pojistka No
Typ filtru Filtered (EMI, RFI) - Commercial, Medical Funkce Mounting Clip
Proud - IEC 10A Typ konektoru Receptacle, Male Blades