TNPW080573R2DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080573R2DETA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TNPW080573R2DETA
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 73.2 OHM 0.5% 1/8W 0805
Datasheety: TNPW080573R2DETA.pdf
  • Zpráva
Specifikace TNPW080573R2DETA
Part Number TNPW080573R2DETA Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 73.2 OHM 0.5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 946338 pcs Datový list TNPW080573R2DETA.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série TNPW Režim panel 73.2 Ohms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce Military
Poruchovost - Detailní popis 73.2 Ohms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film