TNPW080558K3DETA
Dale / VishayDale / Vishay
TNPW080558K3DETA Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: TNPW080558K3DETA
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 58.3K OHM 0.5% 1/8W 0805
Datasheety: TNPW080558K3DETA.pdf
  • Zpráva
Specifikace TNPW080558K3DETA
Part Number TNPW080558K3DETA Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 58.3K OHM 0.5% 1/8W 0805 Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 901059 pcs Datový list TNPW080558K3DETA.pdf
Tolerance ±0.5% teplotní koeficient ±25ppm/°C
Dodavatel zařízení Package 0805 Velikost / Rozměry 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Série TNPW Režim panel 58.3 kOhms
Příkon (W) 0.125W, 1/8W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice 0805 (2012 Metric) Provozní teplota -55°C ~ 125°C
Počet účastnických ukončení 2 Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výška - Sedící (Max) 0.022" (0.55mm) Funkce Military
Poruchovost - Detailní popis 58.3 kOhms ±0.5% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Military Thin Film