RL07S162JRSL
Dale / VishayDale / Vishay
Dale / Vishay
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: RL07S162JRSL
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu RES 1.6K OHM 1/4W 5% AXIAL
Datasheety: RL07S162JRSL.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace RL07S162JRSL
Part Number RL07S162JRSL Výrobce Dale / Vishay
Popis RES 1.6K OHM 1/4W 5% AXIAL Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 56530 pcs Datový list RL07S162JRSL.pdf
Tolerance ±5% teplotní koeficient ±200ppm/°C
Dodavatel zařízení Package Axial Velikost / Rozměry 0.090" Dia x 0.240" L (2.29mm x 6.10mm)
Série Military, MIL-PRF-22684/01, RL07 Režim panel 1.6 kOhms
Příkon (W) 0.25W, 1/4W Obal Tape & Reel (TR)
Paket / krabice Axial Ostatní jména RL07S162JRSL-MIL
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet účastnických ukončení 2
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Výrobní standardní doba výroby 11 Weeks
Stav volného vedení / RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Výška - Sedící (Max) -
Funkce Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Poruchovost -
Detailní popis 1.6 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Flame Retardant Coating, Military, Moisture Resistant, Safety Metal Film Složení Metal Film