ISC1812EB151J
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1812EB151J Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ISC1812EB151J
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM
Datasheety: ISC1812EB151J.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ISC1812EB151J
Part Number ISC1812EB151J Výrobce Dale / Vishay
Popis FIXED IND 150UH 130MA 4.16 OHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 84924 pcs Datový list ISC1812EB151J.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±5%
Dodavatel zařízení Package 1812 Velikost / Rozměry 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
stínění Shielded Série ISC-1812
hodnocení - Q @ Freq 40 @ 796kHz
Obal Bulk Paket / krabice 1812 (4532 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Ferrite
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 796kHz
indukčnost 150µH Výška - Sedící (Max) 0.134" (3.40mm)
Frekvence - Self Resonant 5MHz Detailní popis 150µH Shielded Wirewound Inductor 130mA 4.16 Ohm Max 1812 (4532 Metric)
DC Resistance (DCR) 4.16 Ohm Max Jmenovitá hodnota proudu 130mA