ISC1210EB2R2K
Dale / VishayDale / Vishay
ISC1210EB2R2K Image
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: ISC1210EB2R2K
Výrobce / značka: Dale / Vishay
Popis produktu FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM
Datasheety: ISC1210EB2R2K.pdf
Referenční cena (v amerických dolarech)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Zpráva
Specifikace ISC1210EB2R2K
Part Number ISC1210EB2R2K Výrobce Dale / Vishay
Popis FIXED IND 2.2UH 320MA 900 MOHM Stav volného vedení / RoHS Bez olova / V souladu RoHS
Dostupné množství 134525 pcs Datový list ISC1210EB2R2K.pdf
Typ Wirewound Tolerance ±10%
Dodavatel zařízení Package 1210 Velikost / Rozměry 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.49mm)
stínění Shielded Série ISC-1210
hodnocení - Q @ Freq 30 @ 7.96MHz
Obal Bulk Paket / krabice 1210 (3225 Metric)
Provozní teplota -55°C ~ 125°C Typ montáže Surface Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál - jádro Iron Powder
Stav volného vedení / RoHS Lead free / RoHS Compliant Frekvence indukčnosti - test 7.96MHz
indukčnost 2.2µH Výška - Sedící (Max) 0.095" (2.41mm)
Frekvence - Self Resonant 65MHz Detailní popis 2.2µH Shielded Wirewound Inductor 320mA 900 mOhm Max 1210 (3225 Metric)
DC Resistance (DCR) 900 mOhm Max Jmenovitá hodnota proudu 320mA