P53-12L-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P53-12L-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT
Datasheety: P53-12L-FST.pdf
Stav zásob 539 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 539 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P53-12L-FST
Part Number P53-12L-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 5/+-12VDC OUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 539 pcs Datový list P53-12L-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -12V
Napětí - Výstup 2 12V Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Série P5
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 3 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 12V -12V 300mA, 180mA, 180mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 300mA, 180mA, 180mA