P51-15-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P51-15-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 5/+-15VDC OUT
Datasheety: P51-15-FST.pdf
Stav zásob 470 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 470 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P51-15-FST
Part Number P51-15-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 5/+-15VDC OUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 470 pcs Datový list P51-15-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -15V
Napětí - Výstup 2 15V Napětí - Výstup 1 5V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Série P5
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 3 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 3 Output 5V 15V -15V 250mA, 50mA, 50mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 250mA, 50mA, 50mA