P37-15-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P37-15-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Datasheety: P37-15-FST.pdf
Stav zásob 451 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 451 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P37-15-FST
Part Number P37-15-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 451 pcs Datový list P37-15-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -15V Napětí - Výstup 1 15V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 2 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 15V -15V 500mA, 500mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 500mA, 500mA
schválení CE, cURus, UL Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
P37-15
P37-15
Výrobci: Daburn
Popis: AC-DC POWER MODULE +/- 15VDC OUT
Na skladě: 540 pcs
Stažení: P37-15.pdf
RFQ
P37-15AX
P37-15AX
Výrobci: Daburn
Na skladě: 498 pcs
Stažení: P37-15AX.pdf
RFQ
P37-12X
P37-12X
Popis: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Na skladě: 495 pcs
Stažení: P37-12X.pdf
Na skladě: 602 pcs
Stažení: P37-15/22.pdf
P37-15Q
P37-15Q
Na skladě: 502 pcs
Stažení: P37-15Q.pdf
P37-15S-04
P37-15S-04
Popis: AC-DC POWER MODULE 15VDC OUTPUT
Na skladě: 566 pcs
Stažení: P37-15S-04.pdf
P37-15S
P37-15S