P37-12-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P37-12-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Datasheety: P37-12-FST.pdf
Stav zásob 571 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 571 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P37-12-FST
Part Number P37-12-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 571 pcs Datový list P37-12-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -12V Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 2.00" H (104.1mm x 63.5mm x 50.8mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 500mA, 500mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 500mA, 500mA
schválení CE, cURus, UL Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
P37-10SXA
P37-10SXA
Výrobci: Daburn
Popis: AC-DC POWER MODULE 10VDC OUTPUT
Na skladě: 650 pcs
Stažení: P37-10SXA.pdf
RFQ
P37-12Q
P37-12Q
Výrobci: Daburn
Popis: AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Na skladě: 542 pcs
Stažení: P37-12Q.pdf
RFQ
P37-12-04
P37-12-04
Na skladě: 475 pcs
Stažení: P37-12-04.pdf
P37-12S-04
P37-12S-04
Popis: AC-DC POWER MODULE 12VDC OUTPUT
Na skladě: 708 pcs
Stažení: P37-12S-04.pdf
Na skladě: 543 pcs
Stažení: P37-12.pdf
P37-12AX
P37-12AX
Na skladě: 565 pcs
Stažení: P37-12AX.pdf
P37-12S
P37-12S