P34-48S-FST
Přehled produktu
Part Number: P34-48S-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT
Datasheety: P34-48S-FST.pdf
Stav zásob 585 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 585 pcs
  • Zpráva
Specifikace P34-48S-FST
Part Number P34-48S-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 48VDC OUTPUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 585 pcs Datový list P34-48S-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 48V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 1.56" H (104.1mm x 63.5mm x 39.6mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 48V 200mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 200mA