P34-12-FST
Přehled produktu
Part Number: P34-12-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT
Datasheety: P34-12-FST.pdf
Stav zásob 607 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 607 pcs
  • Zpráva
Specifikace P34-12-FST
Part Number P34-12-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE +/- 12VDC OUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 607 pcs Datový list P34-12-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 -12V Napětí - Výstup 1 12V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 2 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 2 Output 12V -12V 200mA, 200mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 200mA, 200mA