P33-200S-FST
Přehled produktu
Part Number: P33-200S-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Datasheety: P33-200S-FST.pdf
Stav zásob 469 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 469 pcs
  • Zpráva
Specifikace P33-200S-FST
Part Number P33-200S-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 469 pcs Datový list P33-200S-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 200V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 25mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 25mA
schválení CE, cURus, UL Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
P33-200S
P33-200S
Výrobci: Daburn
Popis: AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT