P33-18S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P33-18S-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Datasheety: P33-18S-FST.pdf
Stav zásob 578 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 578 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P33-18S-FST
Part Number P33-18S-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 578 pcs Datový list P33-18S-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 18V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 1.25" H (104.1mm x 63.5mm x 31.8mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 18V 100mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 100mA
schválení CE, cURus, UL Aplikace ITE (Commercial)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
P33-18AX
P33-18AX
Výrobci: Daburn
Popis: AC-DC POWER MODULE +/- 18VDC OUT
Na skladě: 500 pcs
Stažení: P33-18AX.pdf
RFQ
P33-18Q
P33-18Q
Výrobci: Daburn
Na skladě: 638 pcs
Stažení: P33-18Q.pdf
RFQ
P33-180SXE
P33-180SXE
Popis: AC-DC POWER MODULE 180VDC OUTPUT
Na skladě: 629 pcs
Stažení: P33-180SXE.pdf
P33-18SAX
P33-18SAX
Popis: AC-DC POWER MODULE 18VDC OUTPUT
Na skladě: 622 pcs
Stažení: P33-18SAX.pdf
P33-18S
P33-18S