P32-200SW
Přehled produktu
Part Number: P32-200SW
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT
Datasheety: P32-200SW.pdf
Stav zásob 592 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 592 pcs
  • Zpráva
Specifikace P32-200SW
Part Number P32-200SW Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 200VDC OUTPUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 592 pcs Datový list P32-200SW.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 200V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 3.50" L x 2.50" W x 1.25" H (88.9mm x 63.5mm x 31.8mm) Série P3
Paket / krabice 7-DIP Module, 5 Leads Provozní teplota -40°C ~ 85°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Through Hole
Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks Regulace zatížení 0.2%
nařízení linka 0.05% Funkce SCP
Účinnost - Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 200V 12mA 105 ~ 125 VAC Input
Proud - výstup (Max) 12mA schválení CE, cURus, UL