P32-150S-FST
DaburnDaburn
Daburn
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: P32-150S-FST
Výrobce / značka: Daburn
Popis produktu AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT
Datasheety: P32-150S-FST.pdf
Stav zásob 488 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 488 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
  • Zpráva
Specifikace P32-150S-FST
Part Number P32-150S-FST Výrobce Daburn
Popis AC-DC POWER MODULE 150VDC OUTPUT Stav volného vedení / RoHS
Dostupné množství 488 pcs Datový list P32-150S-FST.pdf
Napětí - Výstup 4 - Napětí - Výstup 3 -
Napětí - Výstup 2 - Napětí - Výstup 1 150V
Napětí - Vstup 105 ~ 125 VAC Typ Enclosed
Velikost / Rozměry 4.10" L x 2.50" W x 0.88" H (104.1mm x 63.5mm x 22.2mm) Série P3
Příkon (W) - Provozní teplota -25°C ~ 71°C
Počet výstupů 1 Typ montáže Chassis Mount
Požadováno minimální zatížení - Výrobní standardní doba výroby 4 Weeks
Funkce - Účinnost -
Detailní popis Enclosed AC DC Converter 1 Output 150V 17mA 105 ~ 125 VAC Input Proud - výstup (Max) 17mA