DTS26W13-4PC
Přehled produktu
Part Number: DTS26W13-4PC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Datasheety: DTS26W13-4PC.pdf
  • Zpráva
Specifikace DTS26W13-4PC
Part Number DTS26W13-4PC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2410 pcs Datový list DTS26W13-4PC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiál, Finish - Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DDTS26W13-4PC
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 4
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS26W13-4PC
Velký Průměr Dodávané 13-4 Funkce Shielded
Rozšířený popis 4 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Popis CONN PLUG 4POS STRGHT W/PINS
Jmenovitá hodnota proudu 13A Aktuální - Max / Kontakt Threaded