DTS26F23-53HC
Přehled produktu
Part Number: DTS26F23-53HC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Datasheety: DTS26F23-53HC.pdf
  • Zpráva
Specifikace DTS26F23-53HC
Part Number DTS26F23-53HC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1029 pcs Datový list DTS26F23-53HC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DDTS26F23-53HC
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 53
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS26F23-53HC
Velký Průměr Dodávané 23-53 Funkce Shielded
Rozšířený popis 53 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp Gold Popis CONN PLUG 53POS STRGHT W/PINS
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Threaded