DTS26F15-18JB
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DTS26F15-18JB
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Datasheety: DTS26F15-18JB.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DTS26F15-18JB
Part Number DTS26F15-18JB Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1655 pcs Datový list DTS26F15-18JB.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DDTS26F15-18JB
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 18
Typ montáže Free Hanging (In-Line) Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS26F15-18JB
Velký Průměr Dodávané 15-18 Funkce Shielded
Rozšířený popis 18 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp Gold Popis CONN PLUG 18POS STRGHT W/SKT
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Threaded