DTS24F25-19BA
Přehled produktu
Part Number: DTS24F25-19BA
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT
Datasheety: DTS24F25-19BA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DTS24F25-19BA
Part Number DTS24F25-19BA Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1136 pcs Datový list DTS24F25-19BA.pdf
Wire Gauge nebo rozsah - AWG 12 Používání Shielded
Zadejte atributy Environment Resistant Typ For Female Sockets
stohování Direction Crimp Ukončení štítu Circular
Shell Materiál, Finish - Shell Finish Aluminum Alloy
Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS Stav RoHS Bulk
Plug / páření Plug Průměr Silver Ostatní jména DDTS24F25-19BA
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 19
Poznámka Contacts Not Included Typ montáže Panel Mount
Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited) Materiál hořlavosti Rating -
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS24F25-19BA
Velký Průměr Dodávané 25-19 Vložte materiál -
Zahrnuje - Funkce -
Rozšířený popis 19 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Popis CONN HSG RCPT JAM NUT 19POS SKT