DTS24F23-55PA
Přehled produktu
Part Number: DTS24F23-55PA
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Datasheety: DTS24F23-55PA.pdf
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DTS24F23-55PA
Part Number DTS24F23-55PA Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 1114 pcs Datový list DTS24F23-55PA.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DDTS24F23-55PA
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 55
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS24F23-55PA
Velký Průměr Dodávané 23-55 Funkce Shielded
Rozšířený popis 55 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Popis CONN RCPT 55POS JAM NUT W/PINS
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Threaded
Materiál kontaktu A Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Receptacle, Male Pins Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DTS24F23-55JD [V001]
DTS24F23-55JD [V001]
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: RECP ASSY
Na skladě: 1173 pcs
Stažení: DTS24F23-55JD [V001].pdf
RFQ
DTS24F23-55JN
DTS24F23-55JN
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN RCPT 55POS JAM NUT W/SKT