DTS24F23-53JC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DTS24F23-53JC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Datasheety: DTS24F23-53JC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Stav zásob 755 pcs stock
Odeslat z Hongkong
Cesta zásilky DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 755 pcs
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Zpráva
Specifikace DTS24F23-53JC
Part Number DTS24F23-53JC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 755 pcs Datový list DTS24F23-53JC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DDTS24F23-53JC
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 53
Typ montáže Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS24F23-53JC
Velký Průměr Dodávané 23-53 Funkce Shielded
Rozšířený popis 53 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Popis CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Jmenovitá hodnota proudu 7.5A Aktuální - Max / Kontakt Threaded
Materiál kontaktu C Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DTS24F23-53JD
DTS24F23-53JD
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN RCPT 53POS JAM NUT W/SKT
Na skladě: 1063 pcs
Stažení: DTS24F23-53JD.pdf
RFQ
DTS24F23-53JB
DTS24F23-53JB