DTS20W13-4SC
Přehled produktu
Part Number: DTS20W13-4SC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Datasheety: DTS20W13-4SC.pdf
  • Zpráva
Specifikace DTS20W13-4SC
Part Number DTS20W13-4SC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2107 pcs Datový list DTS20W13-4SC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Olive Drab Cadmium Plated
Shell Materiál, Finish - Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DDTS20W13-4SC
Provozní teplota -65°C ~ 175°C Počet poloh 4
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS20W13-4SC
Velký Průměr Dodávané 13-4 Funkce Shielded
Rozšířený popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp Gold Popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/SKT
Jmenovitá hodnota proudu 13A Aktuální - Max / Kontakt Threaded
Materiál kontaktu C Kontakt Finish Tloušťka Gold
Typ konektoru Receptacle, Female Sockets Průměr kabelu 50µin (1.27µm)
náklad
FedexDHLUPSTNT
ZÁRUKA PO PRONÁJMU
Související značky
Související produkty
DTS20W13-4SA-LC
DTS20W13-4SA-LC
Výrobci: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis: CONN HSG RCPT FLANGE 4POS SKT
Na skladě: 2577 pcs
Stažení: DTS20W13-4SA-LC.pdf
RFQ
DTS20W13-4SC-LC
DTS20W13-4SC-LC
Výrobci: Agastat Relays / TE Connectivity
Popis: CONN RCPT HSNG FMALE 4POS PNL MT