DTS20F13-4HC
TE Connectivity Deutsch Connectors
Obraz může být reprezentován. Viz specifikace podrobností o produktu.
Přehled produktu
Part Number: DTS20F13-4HC
Výrobce / značka: TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis produktu CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
Datasheety: DTS20F13-4HC.pdf
Stav RoHs Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Referenční cena (v amerických dolarech)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Zpráva
Specifikace DTS20F13-4HC
Part Number DTS20F13-4HC Výrobce TE Connectivity Deutsch Connectors
Popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS Stav volného vedení / RoHS Obsahuje olověný / RoHS neodpovídající
Dostupné množství 2753 pcs Datový list DTS20F13-4HC.pdf
Napětí - Jmenovitá - Zadejte atributy Environment Resistant
Ukončení Crimp Velikost shellu - vložit (převést z) Aluminum, Nickel Plated
Shell Materiál, Finish - Série MIL-DTL-38999 Series III, DTS
Stav RoHS Bulk Ostatní jména DDTS20F13-4HC
Provozní teplota -65°C ~ 200°C Počet poloh 4
Typ montáže Panel Mount, Flange Úroveň citlivosti na vlhkost (MSL) 1 (Unlimited)
Výrobní standardní doba výroby 12 Weeks Výrobní číslo výrobce DTS20F13-4HC
Velký Průměr Dodávané 13-4 Funkce Shielded
Rozšířený popis 4 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp Gold Popis CONN RCPT 4POS FLANGE W/PINS
Jmenovitá hodnota proudu 13A Aktuální - Max / Kontakt Threaded